FA Meteor Tábor - Zprávy
  • Reprezentant U15 - Tomáš Kubart

Zprávy

25-02-2018 Zimní halová liga SKP České Budějovice 2017 – 2018 (mladší přípravka)

 

Nadstavba 6. – 10. místo

 

10.2.2018

FK METEOR TÁBOR – SOKOL SUCHDOL NAD LUŽNICÍ 1:0

BRANKY: Silverthorn

FK METEOR TÁBOR – SK SLAVIA ČESKÉ BUDĚJOVICE 2:0

BRANKY: Silverthorn, Malík

FK METEOR TÁBOR – SOKOL KŘEMŽE 1:2

BRANKY: Baker

FK METEOR TÁBOR – FK SPARTAK KAPLICE 3:0

BRANKY: Malík 2, Baker

 

25.2.2018

FK METEOR TÁBOR – FK SPARTAK KAPLICE 2:2

BRANKY: Fuka, Malík

FK METEOR TÁBOR – SOKOL SUCHDOL NAD LUŽNICÍ 2:5

BRANKY: Malík 2

FK METEOR TÁBOR – SOKOL KŘEMŽE 5:3

BRANKY: Malík 4, Fuka

FK METEOR TÁBOR – SK SLAVIA ČESKÉ BUDĚJOVICE 5:2

BRANKY: Malík 2, Silverthorn 2, Fuka

 

Pořadí:
6. SOKOL SUCHDOL NAD LUŽNICÍ 16 b.
7. FK METEOR TÁBOR 16 b
8. SOKOL KŘEMŽE 16 b
9. FK SPARTAK KAPLICE 10 b
10. SK SLAVIA ČESKÉ BUDĚJOVICE 0 b

18.02.2018 - starší přípravka - Turnaj TJ Želeč

1. místo

TURNAJ_TJ Sokol Želeč tělocvična Malšice - starší přípravka U11 

turnaj pro ročník 2007, 2008 a mladší, 4+1, 15. min

Sestava: Tomáš Padrtka, Kratochvíl Jakub, Štengl Vítek, Kučera Jakub, Kášek Vladimír, Nezbeda Jakub, Tichý Marek, Kačírek Tadeáš, Vyhnánek Štěpán, Grecman Petr

Celkové 1. místo, 12 bodů, skóre 23 : 2

Střelci branek:Štengl 9*, Grecman 7*, Kačírek 3*, Kratochvíl 2*, Kášek 2*

 

 
 naše utkání
stav
1. FK METEOR TÁBOR - Sudoměřice u Bechyně
5 : 1
2. FK METEOR TÁBOR - SK Tučapy
7 : 1
3. FK METEOR TÁBOR - TJ Dražice 
6 : 0
4. FK METEOR TÁBOR - FC Chýnov
5 : 0
      

                                                                          

Celkové pořadí:  

1. FK Meteor Tábor 

2. TJ Dražice

3. SK Tučapy

4. Sudoměřice u Bechyně

5. FC Chýnov

 

20180218 120100 

 

 

10-2-2018 - starší přípravka - Turnaj Milevsko

Turnaj o pohár města Milevska 10.2.2018

1.místo

pořadatel: ZVVZ Milevsko

Systém turnaje: 5+1, 1x 12 minut, dvě skupiny, kategorie U-11 ( r.2007 a mladší )

Sestava: Padrtka - Včelák, Schlehofer, Bican, Zápotocký, Kučera, Štengl, Filip

Utkání - základní skupina

Meteor – ZD Kovářov     2 : 0     Kučera, Štengl

Meteor – Sokol Křemže  1 : 2     Filip 

Meteor – FC Písek II      1 : 1     Štengl

Meteor – Čimelice          1 : 0     Štengl

Semifinále:

Meteor – FC Písek I       1 : 1     Filip

Finále:

Meteor – Sokol Křemže  1:1 pen. 2 : 1 Śtengl, penalty Štengl, Schlehofer

Konečné pořadí: 1. FK Meteor Tábor, 2. Sokol Křemže, 3. FC Písek I, 4. TJ Králova Lhota, 5. FC ZVVZ Milevsko, 6. FC Písek II, 7. 1.FC Jistebnice, 8. SK Siko Čimelice, 9. TJ ZD Kovářov, 10. SK Mirovice.

Nejlepší hráč turnaje: Štengl Vítek

 IMG-20180211-WA0011 edited

 

20-01-2018 Zimní halová liga SKP České Budějovice 2017 – 2018 (mladší přípravka)

20.1.2018

FK METEOR TÁBOR – SKP ČESKÉ BUDĚJOVICE 2:10

BRANKY: Malík, Silverthorn

FK METEOR TÁBOR – JFA ČESKÉ BUDĚJOVICE 5:6

BRANKY: Malík 4, Martinkovič

FK METEOR TÁBOR – SLAVOJ ČESKÝ KRUMLOV 1:5

BRANKY: Malík

14-01-2018 Zimní halová liga Soběslav 2017-2018 (mladší přípravka)

14.1.2018

FK METEOR TÁBOR – TJ LOKOMOTIVA VESELÍ NAD LUŽNICÍ 2009  1:0

BRANKY: Silverthorn

FK METEOR TÁBOR – SPARTAK SOBĚSLAV 2010  2:1

BRANKY: Malík 2

FK METEOR TÁBOR – SK VOTICE 4:2

BRANKY: Silverthorn 3, Malík