Jak jsme hráli - březen 2013

Odehraná utkání žáků v měsíci březnu 2013

 

2013-03-02     -  žáci   -  ZIMNÍ GRANDSPORT LIGA                                                „výhra, výhra“

 

zápas

tým

tým

výsledek

branky Meteoru

1.

FA Meteor Tábor

PFA (Pražská povltavská akademie)

3 : 2

Varačka (2), Jaroš

2.

FA Meteor Tábor

Čechie Uhříněves

6 : 3

Kinčl (2), Kubart, Varačka, Jaroš, Ammer  

 

Sestava: Flachs, Kratochvíl, Koliandr, Mařík, Peška, Jansa, Kubart, Ammer, Sedláček J., Pošmura, Vácha, Varačka, Jaroš, Velek, Michalec, Kinčl

Hodnocení:

Žáci nastoupili k posledním dvěma utkáním zimní ligy v Praze, jen vítězství v obou utkáních nám zaručovalo celkové prvenství.

FAMT- PFA : utkání z naší strany bylo nervózní, někteří z toho měli až žaludeční potíže-zbytečně!!!, zápas probíhal ve velmi dobrém tempu, soupeř měl svoji kvalitu oproti některým ligovým týmům, proto jsme rádi, že to kluci zvládli jak herně tak výsledkově.

FAMT- Čechie Uhříněves : opět jako v prvním utkání si kluci hloupě dávali do hlavy výsledek utkání!! A pak je zápas stál moc psychických a tím pádem i fyzických sil! Je to škoda, protože si ten zápas ani neužíjí, jak by měli. Utkání jsme zvládli hlavně výsledkově, herně to nebylo ono.

Slova trenéra (k hráčům):

Chtěl bych pochválit hráče Koliandra, Pešku, Kubarta, Ammera, Maříka a oba brankáře - Flachse, Kratochvíla a naopak se to nepovedlo vůbec Kinčlovi. Jinak jako tým to kluci zvládli.

Jak jsme hráli - únor 2013

Odehraná utkání žáků v měsíci únoru 2013

 

Číst dál: Jak jsme hráli - únor 2013

2012-12-07 Veolia CUP Hradec Králové

AKADEMICI  si zahráli na VEOLIA CUPu 2012

FC Hradec Králové uspořádal 7. - 8. prosince mezinárodní halový turnaj mladších žáků VEOLIA CUP 2012. Fotbalisté Fotbalové akademie Meteor Tábor se tohoto turnaje zúčastnili již v minulém roce a tak letos si přijeli potvrdit, že se dokáží zlepšovat. První hrací den se stejně jako polovina přítomných týmů rozkoukávali a osahávali si hru v hale, které se museli po letní sezóně přizpůsobit.

Druhý den již hra odpovídala schopnostem táborských akademiků.  Se všemi týmy v určené skupině o 11.-20. místo, i v semifinálových zápasech skupiny ani jednou neprohráli, předvedli chuť hrát, vytrvalost i herní kombinace.

Na závěr se utkaly dva nejlepší týmy skupiny, za ČR nastoupili právě hráči FA Meteor Tábor a za SR fotbalisti FC Nitra. Ani v tomto duelu akademici neprohráli, vyrovnaný souboj skončil po hvizdu rozhodčího remízou.  Pomyslné štěstí se při penaltovém rozstřelu nakonec přiklonilo těsně k mladým fotbalistům Nitry. Během turnaje táborští akademici navázali sportovní i osobní přátelství nejen s fotbalovým týmem z Lázní Bělohrad ale právě s hráči Nitry. Slovenští kolegové dostali i pozvání na turnaj Colosseum CUP, který každý rok pořádá právě FA Meteor Tábor.

 

Číst dál: 2012-12-07 Veolia CUP Hradec Králové

2012-11-17 - mladší žáci - Mezinárodní turnaj Benátky nad Jizerou

V sobotu 17. listopadu 2012 se mladší žáci ročníku 2000 a mladší zúčastnili mezinárodního fotbalového turnaje pořádaného  oddílem SK Kopaná Karbo Benátky nad Jizerou.

V kvalitním mezinárodním turnaji získali mladí  fotbalsté FAMT body vítězstvím nad FK Dukla Praha i FK Poprad.

Trenér Miroslav Strnad prověřoval na tomto turnaji formu kluků ročníku 2000, souběžně trenér Martin Štica ten samý den získával body na nejlépe obsazeném turnaji v ČR, který pořádal SK Motorlet Praha. Oba trenéři byli s výkony svých svěřenců spokojeni, hráli s plným nasazením a byli vyrovnanými soupeři i nejlepším týmům v dané věkové kategorii.

Číst dál: 2012-11-17 - mladší žáci - Mezinárodní turnaj Benátky nad Jizerou

2012-11-17 - mladší žáci - Teekanne cup Praha

FA Meteor Tábor zvítězila nad AC Sparta Praha 2:1

(mladí fotbalisté z FAMT sebrali Spartě cenné body, v ostatních utkáních již Sparta neprohrála)

V sobotu 17. listopadu 2012 se mladší žáci ročníku 2000 a mladší zúčastnili fotbalového turnaje Teekanne Cup 2012 pořádaného SK Motorlet Praha. Jednalo se o nejlépe obsazený turnaj v dané kategorii v České republice. V jiných sportech by akce odpovídala Mistrovství ČR.  Herní schopnosti a výkony jednotlivých mužstev byly opravdu zcela vyrovnané, v jednotlivých zápasech záleželo na plné koncenraci každého z  hráčů, jejich momentálním nasazení i psychické schopnosti zvládnout jednotlivé úspěchy i chyby. Až do posledního zápasu nebylo jasné závečné pořadí jednotlivých mužstev v turnaji, pořadí se každou brankou neustále měnilo. Absolvování tohoto turnaje a získání 8. místa v tak silné konkurenci bylo známkou kvalitní přípravy i již získaných herních zkušeností hráčů FA Meteor Tábor. Na tomto turnaji trenér Martin Štica testoval převážně mladší hráče (většina kluků byla ročník 2001), souběžně si mohla FAMTdovolit ten samý den s druhým mužstvem absolvovat mezinárodní turnaj v Benátkách n/Jizerou, kde nastoupili kluci ročníku 2000 a získali 6. místo v celém turnaji.

Číst dál: 2012-11-17 - mladší žáci - Teekanne cup Praha