PŘEHLED ZÁPASŮ A TURNAJŮ 2015-16

V tabulce naleznete přehled plánovaných i již odehraných zápasů i turnajů sezóny 2015 - 2016.

 DOROSTENCI

2015 - 2016       

DEN

TÝM NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
 SO 22.8.2015 dorostenci  METEOR - Dačice  Čekanice  13:30  2 : 0 (1:0) výhra
 SO 29.8.2015 dorostenci  METEOR - Kunžak/Studená  Čekanice  13:30  8 : 1 (1:1) výhra
 SO 12.9.2015 dorostenci  METEOR - Bechyně  Čekanice  13:30  0 : 3 (0:1) prohra
 NE 20.9.2015 dorostenci  N.Bystřice - METEOR  N.Bystřice  10:00  0 : 2 (0:0) výhra
 SO 26.9.2015 dorostenci  METEOR - Chýnov  Čekanice  13:30  7 : 1 (4:1) výhra
 SO 3.10.2015 dorostenci  Planá n/L. - METEOR  Planá  10:00  2 : 3pn (0:2) výhra pn

 SO 10.10.2015

dorostenci  METEOR - Sepekov  Čekanice  13:30  3 : 0 (3:0) výhra
SO 17.10.2015 dorostenci  Táborsko/Chotoviny - METEOR  Chotoviny  10:00  1pn : 0 (0:0) prohra pn
 SO 24.10.2015 dorostenci  METEOR - Mladá Vožice  Čekanice  13:30  2 : 1 (2:1) výhra
 ST 28.10.2015 dorostenci  N.Včelnice - METEOR  N.Včelnice  10:00  7 : 0 (4:0) prohra
 NE 1.11.2015 dorostenci  Soběslav - METEOR  Soběslav  10:00  3 : 2 (0:0) prohra
 SO 7.11.2015 dorostenci  METEOR - Sokol Sez.Ústí  Čekanice  13:30  0 : 1 (0:0) prohra
NE 15.11.2015 dorostenci Dačice - METEOR Dačice 10:00  1 : 5 (0:0) výhra
SO 2.4.2016 dorostenci Studená/Kunžak - METEOR Kunžak 10:00 3 : 2 (0:2) prohra
NE 17.4.2016 dorostenci Bechyně - METEOR Bechyně  9:30 2 : 2 (0:1)  remíza
SO 23.4.2016 dorostenci METEOR - Nová Bystřice Čekanice 13:30 6 : 0 (3:0) výhra
SO 30.4.2016 dorostenci Chýnov - METEOR Chýnov 10:00  1 : 0 (1:0) prohra
SO 7.5.2016 dorostenci METEOR - Planá Čekanice 13:30  5 : 2 (2:1)  výhra
NE 15.5.2016 dorostenci Sepekov - METEOR Sepekov 10:00  1 : 1 (1:0) 7:6pn  prohra pn
SO 21.5.2016 dorostenci METEOR - Táborsko/Chotoviny Čekanice 13:30  0 : 1 (0:0)  prohra
SO 28.5.2016 dorostenci Mladá Vožice  - METEOR Ml.Vožice 10:00  3 : 2 (2:2)  prohra
SO 4.6.2016 dorostenci METEOR - Soběslav Čekanice 13:30  7 : 0  výhra
NE 12.6.2016 dorostenci Sokol Sez.Ústí - METEOR Sokol SÚ 10:00  1 : 3  výhra
SO 18.6.2016 dorostenci METEOR - Nová Včelnice Čekanice 13:30  2 : 6 (1:0)  prohra

 

 STARŠÍ

 ŽÁCI  2015 - 2016       

DEN

TÝM/SOUTĚŽ NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
SO 22.8.2015 starší žáci KRAJ Milevsko - METEOR Milevsko 10:00 2 : 4 (1:1) výhra
ST 26.8.2015

starší žáci KRAJ

METEOR - Soběslav Čekanice 16:00 5 : 1 (2:0) výhra
NE 30.8.2015

starší žáci KRAJ

METEOR - Roudné Viktoria 9:30 7 : 0 (6:0) výhra
SO 5.9.2015

starší žáci OKRES

R.Hory/M.Vožice - Chýnov/METEOR Rat.Hory 11:00 0 : 13 (0:4) výhra
NE 6.9.2015

starší žáci KRAJ

J.Hradec - METEOR UMT Piketa 10:00 0 : 5 (0:2) výhra
ČT 10.9.2015

starší žáci OKRES

Černovice/Táborsko - Chýnov/METEOR Černovice 17:30 6 : 1 (4:0) prohra

NE 13.9.2015

starší žáci KRAJ

METEOR - SKP Č.Budějovice Viktoria  9:30 4: 1 (3:1) výhra
SO 19.9.2015

starší žáci KRAJ

Vodňany - METEOR Vodňany  10:00  0:10 (0:5) výhra
NE 20.9.2015

starší žáci OKRES

Chýnov/METEOR - Bechyně Chýnov 10:00 9 : 0 (5:0) výhra
SO 26.9.2015

starší žáci OKRES

Jistebnice - Chýnov/METEOR Jistebnice 10:00 1 : 6 (0:2) výhra
NE 27.9.2015

starší žáci KRAJ

METEOR - Trhové Sviny Viktoria  9:30 6:0 (4:0) výhra
SO 3.10.2015

starší žáci KRAJ

Strakonice - METEOR sídliště (ČZ)  10:00 5 : 2 (3:1) výhra
NE 4.10.2015

starší žáci OKRES

Chýnov/METEOR - Větrovy Chýnov 10:00 10 : 1 (3:1) výhra
SO 10.10.2015

starší žáci KRAJ

Třeboň/Břilice - METEOR Třeboň  10:00 2 : 1 (0:0) prohra
SO 10.10.2015

starší žáci OKRES

Dražice - Chýnov/METEOR Dražice 16:00 odloženo  
SO 17.10.2015

starší žáci OKRES

Chýnov/METEOR - Chotoviny Chýnov 14:00 0 : 2 prohra
 NE 18.10.2015 starší žáci KRAJ METEOR - Loko Č.Budějovice Viktoria  9:30 2 : 2 (1:1) 6:7 pn prohra pn
ČT 22.10.2015 starší žáci OKRES Dražice - Chýnov/METEOR Opařany 16:00 4 : 0 (3:0) výhra
 NE 25.10.2015

starší žáci KRAJ

Prachatice - METEOR Prachatice  10:00  1 : 4 (1:1) výhra
ST 28.10.2015

starší žáci OKRES

Veselí n/Luž. - Chýnov/METEOR Veselí 10:00 0 : 5 (0:3)  výhra
SO 31.10.2015

starší žáci OKRES

Chýnov/METEOR - Sokol Sez.Ústí Chýnov 14:00 15 : 1 (9:0)  výhra
NE 1.11.2015

starší žáci KRAJ

METEOR - Český Krumlov Viktoria  9:30 6 : 1 (3:0)  výhra
NE 7.11.2015

starší žáci KRAJ

Vimperk - METEOR Vimperk  10:00 2 : 2 (0:1) 5:4 pn prohra pn
NE 15.11.2015

 starší žáci KRAJ

METEOR - Milevsko Viktoria  9:30 2 : 1 (1:0) výhra
NE 3.4.2016

starší žáci KRAJ

Roudné - METEOR Roudné 9:00 1 : 3 (1:2) výhra
NE 10.4.2016

starší žáci KRAJ

METEOR - Jindřichův Hradec UMT Tábor 9:30 2 : 0 (1:0)  výhra
SO 16.4.2016

starší žáci OKRES

Sokol Sez. Ústí - Chýnov/METEOR Sokol SÚ 10:00 1 : 5 (0:1)  výhra
NE 17.4.2016

starší žáci KRAJ

SKP Č.Budějovice - METEOR SKP 10:00 0 : 1 (0:0)  výhra
SO 23.4.2016

starší žáci OKRES

Chýnov/METEOR - R.Hory/Ml.Vožice Chýnov 10:00 10 : 1 (4:1)  výhra
NE 24.4.2016

starší žáci KRAJ

METEOR - Vodňany Viktoria 9:30 10 : 1 (6:1)  výhra
SO 30.4.2016

starší žáci OKRES

Chýnov/METEOR - Černovice/Táborsko Chýnov 13:30 3 : 3 (2:2)  prohra pn.
NE 1.5.2016

starší žáci KRAJ

Trhové Sviny - METEOR T.Sviny 12:30 2 : 2 (0:1)  výhra pn.
SO 7.5.2016

starší žáci OKRES

Bechyně - Chýnov/METEOR Bechyně 10:00 3 : 4 (1:1)  výhra
NE 8.5.2016

starší žáci KRAJ

METEOR - Strakonice Svépomoc 9:30 2 : 2 (2:1) 4:5 pn  prohra pn
SO 14.5.2016

starší žáci OKRES

Chýnov/METEOR - Jistebnice Chýnov 10:00 4 : 1 (2:1)  výhra
NE 15.5.2016

starší žáci KRAJ

METEOR - Třeboň/Břilice Viktoria 9:30 13 : 2 (9:0)  výhra
SO 21.5.2016

starší žáci KRAJ

Lokomotiva Č.Budějovice - METEOR Lokomotiva 10:00 5 : 0 (2:0)  prohra
NE 22.5.2016 starší žáci OKRES Větrovy - Chýnov/METEOR Větrovy 10:30 1 : 1 (1:1) 1:2pn  výhra pn.
ČT 9.6.2016 starší žáci OKRES Chýnov/METEOR - Dražice/ŘepečOpařany ???   odloženo  
NE 29.5.2016 starší žáci KRAJ METEOR - Prachatice Viktoria 9:30 1 : 4 (1:2) prohra
ČT 2.6.2016 starší žáci OKRES Chýnov/METEOR - Veselí/D.Bukovsko Chýnov 17:00    
SO 4.6.2016 starší žáci KRAJ Český Krumlov - METEOR Č.Krumlov 10:00 0 : 1 (0:1)  výhra
NE 5.6.2016 starší žáci OKRES Chotoviny - Chýnov/METEOR Chotoviny 10:00    
NE 12.6.2016 starší žáci KRAJ METEOR - Vimperk Čekanice 9:30 2 : 1 (0:1)  výhra
SO 18.6.2016 starší žáci KRAJ Soběslav - METEOR Soběslav 10:00 3 : 6 (1:0)  výhra

 

 MLADŠÍ

 ŽÁCI  2015 - 2016       

DEN

TÝM/SOUTĚŽ NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
NE 16.8.2015 turnaj Turnaj SŠ COPŠU Tábor   6. místo  
SO 22.8.2015 mladší žáci KRAJ Milevsko - METEOR Milevsko 11:45  0 : 10 (0:4) výhra
ST 26.8.2015

mladší žáci KRAJ

METEOR - Soběslav Čekanice 17:45 6 : 0 (3:0) výhra
NE 30.8.2015

mladší žáci KRAJ

METEOR - Roudné Viktoria 11:15 5 : 0 (2:0)  výhra
NE 6.9.2015

mladší žáci OKRES

Želeč/Planá - METEOR B Želeč 10:00 0 : 5 (0:1) výhra
NE 6.9.2015

mladší žáci KRAJ

J.Hradec - METEOR UMT Piketa 11:45  0 : 7 (0:5) výhra

NE 13.9.2015

mladší žáci KRAJ

METEOR - SKP Č.Budějovice Viktoria 11:15 4 : 1 (3:0) výhra

ÚT 15.9.2015

mladší žáci OKRES

Větrovy - METEOR B Větrovy 17:00 6 : 5 (1:3) prohra
PÁ 18.9.2015

mladší žáci OKRES

METEOR B - Sokol Sez.Ústí Čekanice 16:30 4 : 1 (3:1) výhra
SO 19.9.2015

mladší žáci KRAJ

Vodňany - METEOR Vodňany 11:45 0 : 13 (0:4) výhra
NE 27.9.2015

mladší žáci KRAJ

METEOR - Trhové Sviny Viktoria 11:15

7 : 1 (3:0)

výhra
PÁ 2.10.2015

mladší žáci OKRES

METEOR B - Chotoviny Čekanice 16:00 10 : 1 (3:1) výhra
SO 3.10.2015

mladší žáci KRAJ

Strakonice - METEOR sídliště (ČZ) 11:45 1 : 3 (1:2) výhra
ÚT 6.10.2015

mladší žáci OKRES

Malšice - METEOR B Malšice 17:00 3:3 (1:1) 3:2pn prohra pn
SO 10.10.2015

mladší žáci KRAJ

Třeboň/Břilice - METEOR Třeboň 11:45 1 : 6 (0:4) výhra
NE 18.10.2015 mladší žáci KRAJ METEOR - Loko Č.Budějovice Viktoria 11:15 3 : 2 (3:1) výhra
ÚT 20.10.2015 mladší žáci OKRES Dražice/Řepeč-Opařany - METEOR Dražice 16:00 2 : 0 (0:0) prohra
PÁ 23.10.2015 mladší žáci OKRES METEOR B - M.Vožice/Rat.Hory Čekanice 16:00 9:0 (4:0) výhra
NE 25.10.2015

mladší žáci KRAJ

Prachatice - METEOR Prachatice 11:45 4 : 1 (2:1) prohra
ÚT 27.10.2015

mladší žáci OKRES

METEOR B - Chýnov Čekanice 16:00 10 : 0 (8:0) výhra
NE 1.11.2015

mladší žáci KRAJ

METEOR - Český Krumlov Viktoria 11:15 4 : 0 (3:0)  výhra
NE 7.11.2015

mladší žáci KRAJ

Vimperk - METEOR Vimperk 11:45 0 : 5 (0:1) výhra
NE 15.11.2015

mladší žáci KRAJ

METEOR - Milevsko Viktoria  11:15 6 : 0 (1:0) výhra
NE 3.4.2016

mladší žáci KRAJ

Roudné - METEOR Roudné 10:45 0 : 6 (0:3) výhra
NE 10.4.2016

mladší žáci KRAJ

METEOR - Jindřichův Hradec UMT Tábor 11:15 1 : 0 (1:0)  výhra
NE 17.4.2016

mladší žáci KRAJ

SKP Č.Budějovice - METEOR SKP 11:45 1 : 4 (1:2)  výhra
NE 17.4.2016

mladší řáci OKRES

Chýnov - METEOR B Chýnov 17:00 2 : 9 (2:2)  výhra
ČT 21.4.2016

mladší žáci OKRES

METEOR B - Želeč/Planá Viktoria 17:30 23 : 1 (8:0) výhra
NE 24.4.2016

mladší žáci KRAJ

METEOR - Vodňany Viktoria 11:15 15 : 0 (6:0) výhra
ČT 28.4.2016

mladší žáci OKRES

METEOR B - Větrovy Viktoria 17:30 7 : 1 (3:0)  výhra
NE 1.5.2016 mladší žáci KRAJ METEOR - Trhové Sviny T.Sviny 14:15  9 : 0 (2:0)  výhra
ČT 5.5.2016 mladší žáci OKRES Sokol Sez.Ústí - METEOR B Sokol SÚ 17:00 1 : 7 (0:2)  výhra
NE 8.5.2016 mladší žáci KRAJ METEOR - Strakonice Svépomoc 11:15 8 : 2 (4:1)  výhra
NE 15.5.2015 mladší žáci KRAJ METEOR - Třeboň/Břilice Viktoria 11:15  9 : 0 (2:0)  výhra
ČT 19.5.2016 mladší žáci OKRES Chotoviny - METEOR B Chotoviny 17:30 1 : 4 (0:2)  výhra
SO 21.5.2016 mladší žáci KRAJ Lokomotiva Č.Budějovice - METEOR Lokomotiva 11:45 2 : 0 (0:0)  prohra
ČT 26.5.2016 mladší žáci OKRES METEOR B - Malšice Viktoria 17:30 11 : 2 (4:1)  výhra
NE 28.5.2016 mladší žáci KRAJ METEOR - Prachatice Viktoria 11:15 4 : 2 (1:1)  výhra
SO 4.6.2016 mladší žáci KRAJ Český Krumlov - METEOR Č.Krumlov 11:45 0 : 4 (0:2)  výhra
NE 5.6.2016 mladší žáci OKRES Mladá Vožice/R.Hory - METEOR B Ml.Vožice 13:00    
ČT 9.6.2016 mladší žáci OKRES METEOR B - Dražice/Řepeč-Opařany Viktoria 17:30    
NE 12.6.2016 mladší žáci KRAJ METEOR - Vimperk Čekanice 11:15 3 : 2 (0:0)  výhra
SO 18.6.2016 mladší žáci KRAJ Soběslav - METEOR Soběslav 11:45 1 : 3 (0:2)  výhra

 

 STARŠÍ

 PŘÍPRAVKA  2015 - 2016       

DEN

TÝM/SOUTĚŽ NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
 NE 13.9.2015 kadeti / okres G1A  Planá nad Lužnicí - METEOR  Planá  16:00  7 : 1 (2:0) prohra
 NE 20.9.2015 kadeti / okres G1A  METEOR - Větrovy B  Čekanice  15:30  2:12 (1:7) prohra
PÁ 25.9.2015 kadeti / okres G1A  Chotoviny - METEOR  Chotoviny  15:30  8 : 2 (6:2) prohra
PO 28.9.2015 kadeti / okres G1A  METEOR - Chýnov  Čekanice  14:00 5 : 8 (4:4) prohra
 NE 5.10.2015 kadeti / okres G1A  METEOR - Sez. Ústí  Čekanice  16:30  3 : 4 prohra
SO 10.10.2015 kadeti / okres G1A   Malšice - METEOR  Malšice  10:00  4:7 (2:2) výhra
 NE 18.10.2015 kadeti / okres G1A  METEOR - Mladá Vožice  Čekanice  14:30  7 : 6 (2:3) výhra
 NE 25.10.2015 kadeti / okres G1A  Táborsko C - METEOR  Soukeník  14:30  4 : 15  výhra
 ST 28.10.2015 kadeti / okres G1A  Chotoviny B - METEOR  Chotoviny  14:00  0 : 2  prohra
 NE 10.4.2016 kadeti / okres G1A  METEOR - Bechyně  Čekanice  13:30  11 : 4  výhra
 NE 17.4.2016 kadeti / okres G1A  Soběslav - METEOR  Soběslav  13:30    
 NE 24.4.2016 kadeti / okres G1A METEOR - Dražice/Řepeč-Opařany  Čekanice  13:30  1 : 12 (0:8)  prohra
ČT 7.4.2016 kadeti / okres G1A Želeč - METEOR  Želeč 13:30  7 : 9  výhra

 

 MLADŠÍ

 PŘÍPRAVKA  2015 - 2016        

DEN

TÝM NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
 NE 6.9.2015  přípravka skup A/ H1A  Soběslav B - METEOR  Soběslav  10:00  14:12 (8:4) prohra
PO 14.9.2015  přípravka skup A/ H1A  METEOR - Dražice/Řepeč-Opařany  Čekanice  16:00  4:4 remíza
PÁ 18.9.2015  přípravka skup A/ H1A  Chotoviny - METEOR  Chotoviny  16:30  3:2 (1:1) prohra
 NE 27.9.2015  přípravka skup A/ H1A  METEOR - Chýnov  Čekanice  15:30  11:2 (6:0) výhra
ČT 1.10.2015  přípravka skup A/ H1A  Mladá Vožice - METEOR  M.Vožice  16:30  5:14 (2:6) výhra
 SO 10.10.2015  přípravka skup A/ H1A  Borotín - METEOR  Borotín  10:00  7 : 7 (4:2) remíza
PO 19.10.2015  přípravka skup A/ H1A  METEOR - Táborsko C  Čekanice  16:45  10 : 2 (3:1) výhra
 NE 25.10.2015  přípravka skup A/ H1A  Jistebnice - METEOR  Jistebnice  14:30  1 : 9 (0:3) výhra
 NE 1.11.2015  přípravka skup A/ H1A  METEOR - Sokol S.Ústí  Čekanice  14:00  6 : 1 (3:1) výhra
ČT 14.4.2016 přípravka skup A/ H1A Sokol S.Ústí -  METEOR Sokol SÚ  17:00 2 : 14 (0:6) výhra
ČT 21.4.2016 přípravka skup A/ H1A METEOR - Soběslav B Čekanice 17:00 5 : 1 (2:1) výhra
PÁ 29.4.2016 přípravka skup A/ H1A Dražice/Řepeč-Opařany -METEOR Dražice 17:00 10:9 (4:6) prohra
ČT 5.5.2016 přípravka skup A/ H1A METEOR - Chotoviny Čekanice 17:00 4 : 7 (0:3) prohra
ČT 12.5.2016 přípravka skup A/ H1A Chýnov - METEOR Chýnov 17:30 2 : 7 (0:3) výhra
NE 22.5.2016 přípravka skup A/ H1A METEOR - Mladá Vožice Čekanice 10:00 15:5 (6:2) výhra
SO 28.5.2016 přípravka skup A/ H1A METEOR -Borortín Čekanice 10:00 13:1 (6:0) výhra

 

 MINI

 PŘÍPRAVKA  2015 - 2016        

DEN

TÝM NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
             
              
             
         

 

 
             
             
             
             
             

 

Zápasy a turnaje (a informace o nich) budeme postupně doplňovat