Přehled turnajů 2011-12

V tabulce je přehled odehraných turnajů i těch, které nás ještě čekají. Odkaz v posledním sloupečku vás může přenést na článek týkající se turnaje, propozice apod.

Číst dál: Přehled turnajů 2011-12

PŘEHLED ZÁPASŮ A TURNAJŮ 2015-16

V tabulce naleznete přehled plánovaných i již odehraných zápasů i turnajů sezóny 2015 - 2016.

 DOROSTENCI

2015 - 2016       

DEN

TÝM NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
 SO 22.8.2015 dorostenci  METEOR - Dačice  Čekanice  13:30  2 : 0 (1:0) výhra
 SO 29.8.2015 dorostenci  METEOR - Kunžak/Studená  Čekanice  13:30  8 : 1 (1:1) výhra
 SO 12.9.2015 dorostenci  METEOR - Bechyně  Čekanice  13:30  0 : 3 (0:1) prohra
 NE 20.9.2015 dorostenci  N.Bystřice - METEOR  N.Bystřice  10:00  0 : 2 (0:0) výhra
 SO 26.9.2015 dorostenci  METEOR - Chýnov  Čekanice  13:30  7 : 1 (4:1) výhra
 SO 3.10.2015 dorostenci  Planá n/L. - METEOR  Planá  10:00  2 : 3pn (0:2) výhra pn

 SO 10.10.2015

dorostenci  METEOR - Sepekov  Čekanice  13:30  3 : 0 (3:0) výhra
SO 17.10.2015 dorostenci  Táborsko/Chotoviny - METEOR  Chotoviny  10:00  1pn : 0 (0:0) prohra pn
 SO 24.10.2015 dorostenci  METEOR - Mladá Vožice  Čekanice  13:30  2 : 1 (2:1) výhra
 ST 28.10.2015 dorostenci  N.Včelnice - METEOR  N.Včelnice  10:00  7 : 0 (4:0) prohra
 NE 1.11.2015 dorostenci  Soběslav - METEOR  Soběslav  10:00  3 : 2 (0:0) prohra
 SO 7.11.2015 dorostenci  METEOR - Sokol Sez.Ústí  Čekanice  13:30  0 : 1 (0:0) prohra
NE 15.11.2015 dorostenci Dačice - METEOR Dačice 10:00  1 : 5 (0:0) výhra
SO 2.4.2016 dorostenci Studená/Kunžak - METEOR Kunžak 10:00 3 : 2 (0:2) prohra
NE 17.4.2016 dorostenci Bechyně - METEOR Bechyně  9:30 2 : 2 (0:1)  remíza
SO 23.4.2016 dorostenci METEOR - Nová Bystřice Čekanice 13:30 6 : 0 (3:0) výhra
SO 30.4.2016 dorostenci Chýnov - METEOR Chýnov 10:00  1 : 0 (1:0) prohra
SO 7.5.2016 dorostenci METEOR - Planá Čekanice 13:30  5 : 2 (2:1)  výhra
NE 15.5.2016 dorostenci Sepekov - METEOR Sepekov 10:00  1 : 1 (1:0) 7:6pn  prohra pn
SO 21.5.2016 dorostenci METEOR - Táborsko/Chotoviny Čekanice 13:30  0 : 1 (0:0)  prohra
SO 28.5.2016 dorostenci Mladá Vožice  - METEOR Ml.Vožice 10:00  3 : 2 (2:2)  prohra
SO 4.6.2016 dorostenci METEOR - Soběslav Čekanice 13:30  7 : 0  výhra
NE 12.6.2016 dorostenci Sokol Sez.Ústí - METEOR Sokol SÚ 10:00  1 : 3  výhra
SO 18.6.2016 dorostenci METEOR - Nová Včelnice Čekanice 13:30  2 : 6 (1:0)  prohra

 

 STARŠÍ

 ŽÁCI  2015 - 2016       

DEN

TÝM/SOUTĚŽ NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
SO 22.8.2015 starší žáci KRAJ Milevsko - METEOR Milevsko 10:00 2 : 4 (1:1) výhra
ST 26.8.2015

starší žáci KRAJ

METEOR - Soběslav Čekanice 16:00 5 : 1 (2:0) výhra
NE 30.8.2015

starší žáci KRAJ

METEOR - Roudné Viktoria 9:30 7 : 0 (6:0) výhra
SO 5.9.2015

starší žáci OKRES

R.Hory/M.Vožice - Chýnov/METEOR Rat.Hory 11:00 0 : 13 (0:4) výhra
NE 6.9.2015

starší žáci KRAJ

J.Hradec - METEOR UMT Piketa 10:00 0 : 5 (0:2) výhra
ČT 10.9.2015

starší žáci OKRES

Černovice/Táborsko - Chýnov/METEOR Černovice 17:30 6 : 1 (4:0) prohra

NE 13.9.2015

starší žáci KRAJ

METEOR - SKP Č.Budějovice Viktoria  9:30 4: 1 (3:1) výhra
SO 19.9.2015

starší žáci KRAJ

Vodňany - METEOR Vodňany  10:00  0:10 (0:5) výhra
NE 20.9.2015

starší žáci OKRES

Chýnov/METEOR - Bechyně Chýnov 10:00 9 : 0 (5:0) výhra
SO 26.9.2015

starší žáci OKRES

Jistebnice - Chýnov/METEOR Jistebnice 10:00 1 : 6 (0:2) výhra
NE 27.9.2015

starší žáci KRAJ

METEOR - Trhové Sviny Viktoria  9:30 6:0 (4:0) výhra
SO 3.10.2015

starší žáci KRAJ

Strakonice - METEOR sídliště (ČZ)  10:00 5 : 2 (3:1) výhra
NE 4.10.2015

starší žáci OKRES

Chýnov/METEOR - Větrovy Chýnov 10:00 10 : 1 (3:1) výhra
SO 10.10.2015

starší žáci KRAJ

Třeboň/Břilice - METEOR Třeboň  10:00 2 : 1 (0:0) prohra
SO 10.10.2015

starší žáci OKRES

Dražice - Chýnov/METEOR Dražice 16:00 odloženo  
SO 17.10.2015

starší žáci OKRES

Chýnov/METEOR - Chotoviny Chýnov 14:00 0 : 2 prohra
 NE 18.10.2015 starší žáci KRAJ METEOR - Loko Č.Budějovice Viktoria  9:30 2 : 2 (1:1) 6:7 pn prohra pn
ČT 22.10.2015 starší žáci OKRES Dražice - Chýnov/METEOR Opařany 16:00 4 : 0 (3:0) výhra
 NE 25.10.2015

starší žáci KRAJ

Prachatice - METEOR Prachatice  10:00  1 : 4 (1:1) výhra
ST 28.10.2015

starší žáci OKRES

Veselí n/Luž. - Chýnov/METEOR Veselí 10:00 0 : 5 (0:3)  výhra
SO 31.10.2015

starší žáci OKRES

Chýnov/METEOR - Sokol Sez.Ústí Chýnov 14:00 15 : 1 (9:0)  výhra
NE 1.11.2015

starší žáci KRAJ

METEOR - Český Krumlov Viktoria  9:30 6 : 1 (3:0)  výhra
NE 7.11.2015

starší žáci KRAJ

Vimperk - METEOR Vimperk  10:00 2 : 2 (0:1) 5:4 pn prohra pn
NE 15.11.2015

 starší žáci KRAJ

METEOR - Milevsko Viktoria  9:30 2 : 1 (1:0) výhra
NE 3.4.2016

starší žáci KRAJ

Roudné - METEOR Roudné 9:00 1 : 3 (1:2) výhra
NE 10.4.2016

starší žáci KRAJ

METEOR - Jindřichův Hradec UMT Tábor 9:30 2 : 0 (1:0)  výhra
SO 16.4.2016

starší žáci OKRES

Sokol Sez. Ústí - Chýnov/METEOR Sokol SÚ 10:00 1 : 5 (0:1)  výhra
NE 17.4.2016

starší žáci KRAJ

SKP Č.Budějovice - METEOR SKP 10:00 0 : 1 (0:0)  výhra
SO 23.4.2016

starší žáci OKRES

Chýnov/METEOR - R.Hory/Ml.Vožice Chýnov 10:00 10 : 1 (4:1)  výhra
NE 24.4.2016

starší žáci KRAJ

METEOR - Vodňany Viktoria 9:30 10 : 1 (6:1)  výhra
SO 30.4.2016

starší žáci OKRES

Chýnov/METEOR - Černovice/Táborsko Chýnov 13:30 3 : 3 (2:2)  prohra pn.
NE 1.5.2016

starší žáci KRAJ

Trhové Sviny - METEOR T.Sviny 12:30 2 : 2 (0:1)  výhra pn.
SO 7.5.2016

starší žáci OKRES

Bechyně - Chýnov/METEOR Bechyně 10:00 3 : 4 (1:1)  výhra
NE 8.5.2016

starší žáci KRAJ

METEOR - Strakonice Svépomoc 9:30 2 : 2 (2:1) 4:5 pn  prohra pn
SO 14.5.2016

starší žáci OKRES

Chýnov/METEOR - Jistebnice Chýnov 10:00 4 : 1 (2:1)  výhra
NE 15.5.2016

starší žáci KRAJ

METEOR - Třeboň/Břilice Viktoria 9:30 13 : 2 (9:0)  výhra
SO 21.5.2016

starší žáci KRAJ

Lokomotiva Č.Budějovice - METEOR Lokomotiva 10:00 5 : 0 (2:0)  prohra
NE 22.5.2016 starší žáci OKRES Větrovy - Chýnov/METEOR Větrovy 10:30 1 : 1 (1:1) 1:2pn  výhra pn.
ČT 9.6.2016 starší žáci OKRES Chýnov/METEOR - Dražice/ŘepečOpařany ???   odloženo  
NE 29.5.2016 starší žáci KRAJ METEOR - Prachatice Viktoria 9:30 1 : 4 (1:2) prohra
ČT 2.6.2016 starší žáci OKRES Chýnov/METEOR - Veselí/D.Bukovsko Chýnov 17:00    
SO 4.6.2016 starší žáci KRAJ Český Krumlov - METEOR Č.Krumlov 10:00 0 : 1 (0:1)  výhra
NE 5.6.2016 starší žáci OKRES Chotoviny - Chýnov/METEOR Chotoviny 10:00    
NE 12.6.2016 starší žáci KRAJ METEOR - Vimperk Čekanice 9:30 2 : 1 (0:1)  výhra
SO 18.6.2016 starší žáci KRAJ Soběslav - METEOR Soběslav 10:00 3 : 6 (1:0)  výhra

 

 MLADŠÍ

 ŽÁCI  2015 - 2016       

DEN

TÝM/SOUTĚŽ NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
NE 16.8.2015 turnaj Turnaj SŠ COPŠU Tábor   6. místo  
SO 22.8.2015 mladší žáci KRAJ Milevsko - METEOR Milevsko 11:45  0 : 10 (0:4) výhra
ST 26.8.2015

mladší žáci KRAJ

METEOR - Soběslav Čekanice 17:45 6 : 0 (3:0) výhra
NE 30.8.2015

mladší žáci KRAJ

METEOR - Roudné Viktoria 11:15 5 : 0 (2:0)  výhra
NE 6.9.2015

mladší žáci OKRES

Želeč/Planá - METEOR B Želeč 10:00 0 : 5 (0:1) výhra
NE 6.9.2015

mladší žáci KRAJ

J.Hradec - METEOR UMT Piketa 11:45  0 : 7 (0:5) výhra

NE 13.9.2015

mladší žáci KRAJ

METEOR - SKP Č.Budějovice Viktoria 11:15 4 : 1 (3:0) výhra

ÚT 15.9.2015

mladší žáci OKRES

Větrovy - METEOR B Větrovy 17:00 6 : 5 (1:3) prohra
PÁ 18.9.2015

mladší žáci OKRES

METEOR B - Sokol Sez.Ústí Čekanice 16:30 4 : 1 (3:1) výhra
SO 19.9.2015

mladší žáci KRAJ

Vodňany - METEOR Vodňany 11:45 0 : 13 (0:4) výhra
NE 27.9.2015

mladší žáci KRAJ

METEOR - Trhové Sviny Viktoria 11:15

7 : 1 (3:0)

výhra
PÁ 2.10.2015

mladší žáci OKRES

METEOR B - Chotoviny Čekanice 16:00 10 : 1 (3:1) výhra
SO 3.10.2015

mladší žáci KRAJ

Strakonice - METEOR sídliště (ČZ) 11:45 1 : 3 (1:2) výhra
ÚT 6.10.2015

mladší žáci OKRES

Malšice - METEOR B Malšice 17:00 3:3 (1:1) 3:2pn prohra pn
SO 10.10.2015

mladší žáci KRAJ

Třeboň/Břilice - METEOR Třeboň 11:45 1 : 6 (0:4) výhra
NE 18.10.2015 mladší žáci KRAJ METEOR - Loko Č.Budějovice Viktoria 11:15 3 : 2 (3:1) výhra
ÚT 20.10.2015 mladší žáci OKRES Dražice/Řepeč-Opařany - METEOR Dražice 16:00 2 : 0 (0:0) prohra
PÁ 23.10.2015 mladší žáci OKRES METEOR B - M.Vožice/Rat.Hory Čekanice 16:00 9:0 (4:0) výhra
NE 25.10.2015

mladší žáci KRAJ

Prachatice - METEOR Prachatice 11:45 4 : 1 (2:1) prohra
ÚT 27.10.2015

mladší žáci OKRES

METEOR B - Chýnov Čekanice 16:00 10 : 0 (8:0) výhra
NE 1.11.2015

mladší žáci KRAJ

METEOR - Český Krumlov Viktoria 11:15 4 : 0 (3:0)  výhra
NE 7.11.2015

mladší žáci KRAJ

Vimperk - METEOR Vimperk 11:45 0 : 5 (0:1) výhra
NE 15.11.2015

mladší žáci KRAJ

METEOR - Milevsko Viktoria  11:15 6 : 0 (1:0) výhra
NE 3.4.2016

mladší žáci KRAJ

Roudné - METEOR Roudné 10:45 0 : 6 (0:3) výhra
NE 10.4.2016

mladší žáci KRAJ

METEOR - Jindřichův Hradec UMT Tábor 11:15 1 : 0 (1:0)  výhra
NE 17.4.2016

mladší žáci KRAJ

SKP Č.Budějovice - METEOR SKP 11:45 1 : 4 (1:2)  výhra
NE 17.4.2016

mladší řáci OKRES

Chýnov - METEOR B Chýnov 17:00 2 : 9 (2:2)  výhra
ČT 21.4.2016

mladší žáci OKRES

METEOR B - Želeč/Planá Viktoria 17:30 23 : 1 (8:0) výhra
NE 24.4.2016

mladší žáci KRAJ

METEOR - Vodňany Viktoria 11:15 15 : 0 (6:0) výhra
ČT 28.4.2016

mladší žáci OKRES

METEOR B - Větrovy Viktoria 17:30 7 : 1 (3:0)  výhra
NE 1.5.2016 mladší žáci KRAJ METEOR - Trhové Sviny T.Sviny 14:15  9 : 0 (2:0)  výhra
ČT 5.5.2016 mladší žáci OKRES Sokol Sez.Ústí - METEOR B Sokol SÚ 17:00 1 : 7 (0:2)  výhra
NE 8.5.2016 mladší žáci KRAJ METEOR - Strakonice Svépomoc 11:15 8 : 2 (4:1)  výhra
NE 15.5.2015 mladší žáci KRAJ METEOR - Třeboň/Břilice Viktoria 11:15  9 : 0 (2:0)  výhra
ČT 19.5.2016 mladší žáci OKRES Chotoviny - METEOR B Chotoviny 17:30 1 : 4 (0:2)  výhra
SO 21.5.2016 mladší žáci KRAJ Lokomotiva Č.Budějovice - METEOR Lokomotiva 11:45 2 : 0 (0:0)  prohra
ČT 26.5.2016 mladší žáci OKRES METEOR B - Malšice Viktoria 17:30 11 : 2 (4:1)  výhra
NE 28.5.2016 mladší žáci KRAJ METEOR - Prachatice Viktoria 11:15 4 : 2 (1:1)  výhra
SO 4.6.2016 mladší žáci KRAJ Český Krumlov - METEOR Č.Krumlov 11:45 0 : 4 (0:2)  výhra
NE 5.6.2016 mladší žáci OKRES Mladá Vožice/R.Hory - METEOR B Ml.Vožice 13:00    
ČT 9.6.2016 mladší žáci OKRES METEOR B - Dražice/Řepeč-Opařany Viktoria 17:30    
NE 12.6.2016 mladší žáci KRAJ METEOR - Vimperk Čekanice 11:15 3 : 2 (0:0)  výhra
SO 18.6.2016 mladší žáci KRAJ Soběslav - METEOR Soběslav 11:45 1 : 3 (0:2)  výhra

 

 STARŠÍ

 PŘÍPRAVKA  2015 - 2016       

DEN

TÝM/SOUTĚŽ NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
 NE 13.9.2015 kadeti / okres G1A  Planá nad Lužnicí - METEOR  Planá  16:00  7 : 1 (2:0) prohra
 NE 20.9.2015 kadeti / okres G1A  METEOR - Větrovy B  Čekanice  15:30  2:12 (1:7) prohra
PÁ 25.9.2015 kadeti / okres G1A  Chotoviny - METEOR  Chotoviny  15:30  8 : 2 (6:2) prohra
PO 28.9.2015 kadeti / okres G1A  METEOR - Chýnov  Čekanice  14:00 5 : 8 (4:4) prohra
 NE 5.10.2015 kadeti / okres G1A  METEOR - Sez. Ústí  Čekanice  16:30  3 : 4 prohra
SO 10.10.2015 kadeti / okres G1A   Malšice - METEOR  Malšice  10:00  4:7 (2:2) výhra
 NE 18.10.2015 kadeti / okres G1A  METEOR - Mladá Vožice  Čekanice  14:30  7 : 6 (2:3) výhra
 NE 25.10.2015 kadeti / okres G1A  Táborsko C - METEOR  Soukeník  14:30  4 : 15  výhra
 ST 28.10.2015 kadeti / okres G1A  Chotoviny B - METEOR  Chotoviny  14:00  0 : 2  prohra
 NE 10.4.2016 kadeti / okres G1A  METEOR - Bechyně  Čekanice  13:30  11 : 4  výhra
 NE 17.4.2016 kadeti / okres G1A  Soběslav - METEOR  Soběslav  13:30    
 NE 24.4.2016 kadeti / okres G1A METEOR - Dražice/Řepeč-Opařany  Čekanice  13:30  1 : 12 (0:8)  prohra
ČT 7.4.2016 kadeti / okres G1A Želeč - METEOR  Želeč 13:30  7 : 9  výhra

 

 MLADŠÍ

 PŘÍPRAVKA  2015 - 2016        

DEN

TÝM NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
 NE 6.9.2015  přípravka skup A/ H1A  Soběslav B - METEOR  Soběslav  10:00  14:12 (8:4) prohra
PO 14.9.2015  přípravka skup A/ H1A  METEOR - Dražice/Řepeč-Opařany  Čekanice  16:00  4:4 remíza
PÁ 18.9.2015  přípravka skup A/ H1A  Chotoviny - METEOR  Chotoviny  16:30  3:2 (1:1) prohra
 NE 27.9.2015  přípravka skup A/ H1A  METEOR - Chýnov  Čekanice  15:30  11:2 (6:0) výhra
ČT 1.10.2015  přípravka skup A/ H1A  Mladá Vožice - METEOR  M.Vožice  16:30  5:14 (2:6) výhra
 SO 10.10.2015  přípravka skup A/ H1A  Borotín - METEOR  Borotín  10:00  7 : 7 (4:2) remíza
PO 19.10.2015  přípravka skup A/ H1A  METEOR - Táborsko C  Čekanice  16:45  10 : 2 (3:1) výhra
 NE 25.10.2015  přípravka skup A/ H1A  Jistebnice - METEOR  Jistebnice  14:30  1 : 9 (0:3) výhra
 NE 1.11.2015  přípravka skup A/ H1A  METEOR - Sokol S.Ústí  Čekanice  14:00  6 : 1 (3:1) výhra
ČT 14.4.2016 přípravka skup A/ H1A Sokol S.Ústí -  METEOR Sokol SÚ  17:00 2 : 14 (0:6) výhra
ČT 21.4.2016 přípravka skup A/ H1A METEOR - Soběslav B Čekanice 17:00 5 : 1 (2:1) výhra
PÁ 29.4.2016 přípravka skup A/ H1A Dražice/Řepeč-Opařany -METEOR Dražice 17:00 10:9 (4:6) prohra
ČT 5.5.2016 přípravka skup A/ H1A METEOR - Chotoviny Čekanice 17:00 4 : 7 (0:3) prohra
ČT 12.5.2016 přípravka skup A/ H1A Chýnov - METEOR Chýnov 17:30 2 : 7 (0:3) výhra
NE 22.5.2016 přípravka skup A/ H1A METEOR - Mladá Vožice Čekanice 10:00 15:5 (6:2) výhra
SO 28.5.2016 přípravka skup A/ H1A METEOR -Borortín Čekanice 10:00 13:1 (6:0) výhra

 

 MINI

 PŘÍPRAVKA  2015 - 2016        

DEN

TÝM NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
             
              
             
         

 

 
             
             
             
             
             

 

Zápasy a turnaje (a informace o nich) budeme postupně doplňovat

 

PŘEHLED ZÁPASŮ A TURNAJŮ 2014-15

V tabulce naleznete přehled plánovaných i již odehraných zápasů i turnajů  2014 - 2015.

 DOROSTENCI

  2014 - 2015        

DEN

ROČNÍK NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  

SO

11.10.2014

dorostenci FK Meteor Tábor - Sepekov Tábor Čekanice 13:30  0:1 prohra

SO 

18.10.2014

dorostenci M. Vožice - FK Meteor Tábor Miličín 10:00  1:5 výhra

SO

25.10.2014

dorostenci FK Meteor Tábor - Týn n/Vlt. Tábor Čekanice 13:30  5:0 výhra

ÚT 

28.10.2014

dorostenci N. Včelnice - FK Meteor Tábor N. Včelnice 10:00  13:1 prohra

NE 

02.11.2014

dorostenci Soběslav - FK Meteor Tábor Soběslav 10:00  7:1 prohra

SO

08.11.2014

dorostenci FK Meteor Tábor - Veselí nL Tábor Čekanice 13:30  6:1 výhra 

SO 28.3.2015

dorostenci Kunžak - FK Meteor Tábor Kunžak 10:00 1:3 prohra

SO 4.4.2015

dorostenci FK Meteor Tábor - Bernartice Meteor Tábor 13:30   odloženo

 NE 12.4.2015

dorostenci Bechyně - FK Meteor Tábor Bechyně 10:00 0:4 prohra

 SO 18.4.2015

dorostenci FK Meteor Tábor - Nová Bystřice Meteor Tábor 13:30  2:2 (PK2:4)  remíza

SO 2.5.2015

dorostenci FK Meteor Tábor - Táborsko/Chotoviny Meteor Tábor 13:30 1:3 (1:3) prohra

PÁ 8.5.2015

dorostenci FK Meteor Tábor - Sokol Bernartice Meteor Tábor 10:00 4:3 výhra

NE 10.5.2015

dorostenci Sepekov - FK Meteor Tábor Sepekov 10:00  1:4  prohra

SO 16.5.2015

dorostenci FK Meteor Tábor - Mladá Vožice Meteor Tábor 13:30  3:4 (1:2)  prohra

SO 23.5.2015

dorostenci Týn nad Vltavou - FK Meteor Tábor Týn n/Vlt. 10:00  6:2 (2:2)  prohra

SO 30.5.2015

dorostenci FK Meteor Tábor - Soběslav Meteor Tábor 13:30  4:0 (1:0)  výhra

NE 7.6.2015

dorostenci Veselí nad Lužnicí - FK Meteor Tábor Veselí n/Luž. 10:00  9:3 (3:3)  prohra

SO 13.6.2015

dorostenci FK Meteor Tábor - Nová Včelnice Meteor Tábor 13:30  1:4  prohra

 

 STARŠÍ

 ŽÁCI  2014 - 2015        

DEN

ROČNÍK NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  

NE

24.08.2014

starší žáci KRAJ

Třeboň - FK Meteor Tábor Břilice 10:00 1:10 výhra 

ST

27.08.2014

starší žáci KRAJ

FK Meteor Tábor - Milevsko Tábor Čekanice 16:00 4:1 výhra 

NE

31.08.2014

starší žáci KRAJ

FK Meteor Tábor - Vimperk Viktoria Tábor 10:00 7:2 výhra 

ČT

04.09.2014

starší žáci OKRES

Černovice - FK Meteor Tábor"B" Černovice 17:00 0:1 výhra

SO

06.09.2014

starší žáci OKRES

FK Meteor Tábor "B" - SK Tučapy Tábor Čekanice 10:00 9:0 výhra

NE

07.09.2014

starší žáci KRAJ

SKP ČB- FK Meteor Tábor České Budějovice 10:00 1:2 výhra 

SO

13.09.2014

starší žáci OKRES

Sokol SÚ - FK Meteor Tábor"B" Sezimovo Ústí 10:00  1:5  výhra

NE

14.09.2014

starší žáci KRAJ

FK Meteor Tábor - Kaplice Viktoria Tábor 10:00  9:0  výhra

SO

20.09.2014

starší žáci OKRES

FK Meteor Tábor"B" - Chýnov Tábor Čekanice 10:00  6:1  výhra

NE

21.09.2014

starší žáci KRAJ

T. Sviny - FK Meteor Tábor Trhové Sviny 09:30  1:5  výhra

SO

27.09.2014

starší žáci OKRES

FK Meteor Tábor"B" - Planá nL Tábor Čekanice 13:30  3:0 (kont.)  výhra

NE

28.09.2014

starší žáci KRAJ

J. Hradec - FK Meteor Tábor UMT Piketa JH 10:00  1:5  výhra

NE

05.10.2014

starší žáci KRAJ

FK Meteor Tábor - Prachatice Viktoria Tábor 10:00  10:0  výhra

NE

05.10.2014

starší žáci OKRES

Jistebnice - FK Meteor Tábor"B" Jistebnice 10:00  1:1 (PK 4:3)  remíza

SO

11.10.2014

starší žáci KRAJ

Loko ČB - FK Meteor Tábor České Budějovice 10:00  2:3 (2:1)  výhra

NE

12.10.2014

starší žáci OKRES

FK Meteor Tábor"B" - Dražice Tábor Čekanice 10:00  15:0 (5:0)  výhra

NE

19.10.2014

starší žáci KRAJ

FK Meteor Tábor - Chotoviny Viktoria Tábor 10:00  7:2 (5:1)  výhra

NE

26.10.2014

starší žáci KRAJ

Č. Krumlov - FK Meteor Tábor Český Krumlov 09:30  3:3 (2:1) PK 2:4  remíza

NE

26.10.2014

starší žáci KRAJ

FK Meteor Tábor "B" - Bechyně Tábor Čekanice 12:45  0:3 (kont.) zrušeno 

NE

02.11.2014

starší žáci KRAJ

FK Meteor Tábor - Junior Strakonice Víktoria Tábor 10:00  2:0  výhra

 Út 04.11.2014

přátelské utkání

SK Benešov - FK Meteor Tábor Benešov UMT 18:00  2:4  výhra

NE

09.11.2014

starší žáci KRAJ

Roudné - FK Meteor Tábor Roudné 09:00  0:4 (0:2) výhra
SO 15.10.2014  starší žáci KRAJ  FK Meteor Tábor - Břilice/Třeboň  Meteor Čekanice  10:00  3:0 (2:0)  výhra
ST 19.11.2014 přátelské utkání Dukla Praha - FK Meteor Tábor Dukla Praha 18:00  3:0  prohra
PO 29.12.2014 halový turnaj Memoriál JUDr.A.Straky KFS Třeboň   6. místo  
SO 10.1.2015 přátelské utkání UMT Břilice /Třeboň Třeboň 13:00 3:6  výhra
PO 19.1.2015 přátelské utkání UMT FC MAS Táborsko U14 Tábor  16:00

 sraz 15:30

 
SO 24.1.2015 turnaj Halový turnaj Milevsko    sraz 8:40  3. místo
SO 21.2.2015 turnaj Colosseum Cup 2015 Soukeník    sraz 8:15   5. místo
SO 28.2.2015 přátelské utkání UMT Břilice Třeboň Třeboň    odloženo  
NE 8.3.2015 přátelské utkání UMT Kalvárie Pelhřimov 10:00  2:8 (2:6)  výhra
NE 15.3.2015 přátelské utkání UMT Třeboň/Břilice Třeboň 13:00  3:9 (2:6)  výhra
SO 28.3.2015 starší žáci KRAJ Šumavan Vimperk - FK Meteor Tábor Vimperk 9:00  1:8 (1:3)  výhra
NE 5.4.2015 starší žáci KRAJ FK Meteor Tábor - SKP Č.Budějovice UMT Soukeník 9:30  5:3 (1:2) výhra 
NE 12.4.2015 starší žáci KRAJ FK Spartak Kaplice - FK Meteor Tábor Kaplice 9:30  1:5 (1:2)  výhra
NE 19.4.2015 starší žáci KRAJ FK Meteor Tábor - Trhové Sviny Viktoria Tábor 9:30  1:1 (1:0) PK 4:5  remíza
NE 26.4.2015 starší žáci KRAJ FK Meteor Tábor - Jindřichův Hradec Viktoria Tábor 9:30  4:1 (3:0) výhra 
ČT 30.4.2015 starší žáci OKRES FK Meteor Tábor B - Černovice Meteor Tábor 16:30  4:0 (3:0)  výhra
SO 2.5.2015 starší žáci KRAJ Prachatice - FK Meteor Tábor Prachatice 10:00  3:1 (1:1) výhra
ČT 7.5.2015 starší žáci OKRES Tučapy - FK Meteor Tábor B Tučapy 17:00  6:0 (5:0)  výhra
PÁ 8.5.2015 starší žáci OKRES Bechyně - FK Meteor Tábor B Bechyně 17:00  5:0 (2:0)  výhra
NE 10.5.2015 starší žáci KRAJ FK Meteor Tábor - Lokomotiva ČB Viktoria Tábor 9:30  2:2 (1:1) 3:1 PK  remíza
NE 10.5.2015 starší žáci OKRES FK Meteor Tábor B - Sokol Sez. Ústí Meteor Tábor 13:00  4:12 (2:1)  výhra
NE 17.5.2015 starší žáci KRAJ Chotoviny/Větrovy - FK Meteor Tábor Větrovy 10:00  1:5 (0:4)  výhra
NE 17.5.2015 starší žáci OKRES Chýnov - Meteor Tábor B Chýnov 14:00  1:12 (0:6)  výhra
NE 24.5.2015 starší žáci KRAJ FK Meteor Tábor - Český Kumlov Viktoria Tábor 9:30  1:5 (1:3)  prohra
NE 31.5.2015 starší žáci KRAJ Strakonice - FK Meteor Tábor Strakonice 10:00  0:6 (0:3)  výhra
NE 31.5.2015 starší žáci OKRES FK Meteor Tábor B - Jistebnice Meteor Tábor 14:00  10:3 (4:0)  výhra
SO 6.6.2015 starší žáci OKRES Dražice/Řepeč-Opařany - FK Meteor Tábor B Opařany 10:00  0:12 (0:6)  výhra
NE 7.6.2015 starší žáci KRAJ FK Meteor Tábor - Roudné Viktoria Tábor 9:30  1:2 (1:1)  prohra
NE 14.6.2015 starší žáci OKRES Milevsko - FK Meteor Tábor Milevsko 9:00  0:1 (1:2)  výhra

 

 MLADŠÍ

 ŽÁCI  2014 - 2015        

DEN

ROČNÍK NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
NE 24.08.2014 mladší žáci KRAJ Třeboň - FK Meteor Tábor Břilice 11:45

 3:3

(PK 2:4)

 remíza
ST 27.08.2014 mladší žáci KRAJ FK Meteor Tábor - Milevsko Tábor Čekanice 17:45

3:3

(PK 5:3)

 remíza
NE 31.08.2014 mladší žáci KRAJ FK Meteor Tábor - Vimperk Viktoria Tábor 11:45 3:5  prohra
PÁ 05.09.2014 mladší žáci OKRES Veselí nL - FK Meteor Tábor"B" Veselí 17:00

3:3

(PK 4:3)

 remíza
NE 07.09.2014 mladší žáci KRAJ SKP ČB - FK Meteor Tábor České Budějovice 11:45 3:2  prohra
ČT 11.09.2014 mladší žáci OKRES FK Meteor Tábor"B" - R.Hory Viktoria Tábor 16:00  24:0  výhra
NE 14.09.2014 mladší žáci KRAJ FK Meteor Tábor - Kaplice Viktoria Tábor 11:45  9:2  výhra
NE 21.09.2014 mladší žáci KRAJ T. Sviny - FK Meteor Tábor Trhové Sviny 11:15  4:5  výhra
NE 21.09.2014 mladší žáci OKRES Sokol S.Ústí - FK Meteor Tábor"B" Sokol S.Ústí 14:30  1:9  výhra
NE 28.09.2014 mladší žáci KRAJ J. Hradec - FK Meteor Tábor UMT Piketa JH 11:45  1:6  výhra
ČT 02.10.2014 mladší žáci OKRES FK Meteor Tábor"B" - Dražice Meteor Tábor 16:00  6:2  výhra
NE 05.10.2014 mladší žáci KRAJ FK Meteor Tábor - Prachatice Viktoria Tábor 11:45  4:1  výhra
ST 8.10.2014 mladší žáci OKRES Želeč - FK Meteor Tábor "B" Želeč 16:30  0:12  výhra
SO 11.10.2014 mladší žáci KRAJ Loko ČB - FK Meteor Tábor České Budějovice 11:45  2:1  prohra
NE 12.10.2014 mladší žáci OKRES Bechyně - FK Meteor Tábor"B" Bechyně 10:00  2:5 výhra
ČT 16.10.2014 mladší žáci OKRES FK Meteor Tábor"B" - Malšice Viktoria Tábor 16:00  6:2 výhra
NE 19.10.2014 mladší žáci KRAJ FK Meteor Tábor - Chotoviny Viktoria Tábor 11:45  3:1  výhra
ČT 23.10.2014 mladší žáci OKRES Chotoviny - FK Meteor Tábor"B" Chotoviny 16:30  1:5  výhra
NE 26.10.2014 mladší žáci KRAJ Č. Krumlov - FK Meteor Tábor Český Krumlov 11:15  0:9  výhra
NE 02.11.2014 mladší žáci KRAJ FK Meteor Tábor - Junior Strakonice Viktoria Tábor 11.45  2:2 (PK 0:3)  remíza
NE 09.11.2014 mladší žáci KRAJ Roudné - FK Meteor Tábor Roudné 10:45  0:2  výhra
 SO 15.11.2014  mladší žáci KRAJ FK Meteor Tábor - Břilice/Třeboň Meteor Čekanice
 11:45  2:3 prohra
NE 30.11.2014 Zimní liga - hala Lokomotiva ČB, Táborsko, Roudné Třeboň      
NE 28.12.2014 halový turnaj Memoriál JUDr.A.Straky KFS Třeboň   6. místo  
NE 28.12.2014 halový turnaj Vánoční turnaj o.s. Jihočeský fotbal České Budějovice   2. místo  
NE 4.1.2015 Zimní liga - hala Třeboň, Čtyři Dvory, Písek Třeboň      
SO 10.1.2015 přátelské utkání UMT Břilice/Třeboň Třeboň 14:15  6:0  prohra
SO 17.1.2015 Zimní liga - hala Dynamo ČB 03, SKP ČB, Vimperk Třeboň      
NE 25.1.2015 turnaj halový turnaj Milevsko    3. místo  
NE 1.2.2015 halový turnaj Turnaj OFS - hala na házenou Sezimovo Ústí      
NE 1.2.2015 Zimní liga - hala Nástavbová část Třeboň      
SO 28.2.2015 přátelské utkání UMT Břilice/Třeboň Třeboň    odloženo  
NE 1.3.2015 Zimní liga - hala Nástavbová část Třeboň      
NE 8.3.2015 přátelské utkání UMT Kalvárie Pelhřimov 11:45  3:3(3:3)  remíza
SO 14.3.2015 turnaj venkovní turnaj OFS na UMT (o 6.-11.místo) Větrovy    1. (6) místo  
PO 16.3.2015 přátelské utkání UMT Třeboň/Břilice Třeboň  16:45  2:12 (0:6) výhra
ST 18.3.2015 přátelské utkání UMT Kvapilova Táborsko 02 - Meteor Tábor 16:00 6:0   prohra
SO 28.3.2015 mladší žáci KRAJ Šumavan Vimperk - FK Meteor Tábor Vimperk 10:45  3:2 (2:2)  prohra
NE 5. 4.2015 mladší žáci KRAJ FK Meteor Tábor - SKP Č.Budějovice UMT Soukeník 11:15  6:2 (6:1)  výhra
NE 12.4.2015 mladší žáci KRAJ FK Spartak Kaplice - FK Meteor Tábor Kaplice 11:15  0:4 (0:0)  výhra
PÁ 17.4.2015 mladší žáci OKRES FK Meteor Tábor B- Veselí nad Lužnicí Meteor Tábor 17:00  4:0 (2:0)  výhra
NE 19.4.2015 mladší žáci KRAJ FK Meteor Tábor - Trhové Sviny Viktoria Tábor 11:15  5:0 (3:0)  výhra
SO 25.4.2015 mladší žáci OKRES Ratibořské Hory - FK Meteor Tábor B Ratibořské Hory 14:30  1:9 (1:3)  výhra
NE 26.4.2015 mladší žáci KRAJ FK Meteor Tábor - Jindřichův Hradec Viktoria Tábor 11:15  8:1 (1:0)  výhra
PÁ 1.5.2015 mladší žáci OKRES FK Meteor Tábor B - Sokol Sezimovo Ústí Meteor Tábor 17:00 3:1 (2:0) výhra
SO 2.5.2015 mladší žáci KRAJ Prachatice - FK Meteor Tábor Prachatice 12:00 4:1 (2:0) výhra
PÁ 8.5.2015 mladší žáci OKRES FK Meteor Tábor B - Želeč Meteor Tábor 17:00  20:0 (6:0)  výhra
NE 10.5.2015 mladší žáci KRAJ FK Meteor Tábor - Lokomotiva ČB Viktoria Tábor 11:15  2:3 (2:0)  prohra
ÚT 12.5.2015 mladší žáci OKRES Dražice/Řepeč-Opařany - FK METEOR Tábor B Řepeč 16:30  1:14 (1:6) výhra
NE 17.5.2015 mladší žáci KRAJ Chotoviny/Větrovy - FK Meteor Tábor Větrovy 10:00  0:2 (0:0)  výhra
PÁ 22.5.2015 mladší žáci OKRES FK Meteor Tábor B - Bechyně Meteor Tábor 17:00  4:0 (2:0) výhra
NE 24.5.2015

mladší žáci KRAJ

FK Meteor Tábor - Český Krumlov Viktoria Tábor 11:15  4:2 (3:0) výhra
ÚT 26.5.2015

mladší žáci OKRES

Malšice/Větrovy - FK Meteor Tábor B Malšice 17:00  2:6 (0:1)  výhra
NE 31.5.2015

mladší žáci KRAJ

Strakonice - FK Meteor Tábor Strakonice 11:45  1:2 (1:1)  výhra
PÁ 5.6.2015

mladší žáci OKRES

FK Meteor Tábor B - Chotoviny Meteor Tábor 17:00  9:1 (4:1)  výhra
NE 7.6.2015

mladší žáci KRAJ

FK Meteor Tábor - Roudné Viktoria Tábor 11:15  3:0 (2:0)  výhra
NE 14.6.2015

mladší žáci KRAJ

Milevsko - FK Meteor Tábor Milevsko 10:45  1:4 (1:3)  výhra

 

 STARŠÍ

 PŘÍPRAVKA  2014 - 2015        

DEN

ROČNÍK NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
SO 30.8.2014 starší přípravka Turnaj Dražice Dražice   6.místo  
PO 22.9.2014 starší přípravka Soběslav - FK Meteor Tábor Soběslav 16:30 5:5  remíza
PÁ 26.9.2014 starší přípravka FK Meteor Tábor - Dražice Tábor Čekanice 16:30 4:5 prohra
PO 29.9.2014 starší přípravka FK Meteor Tábor - Sokol SÚ Tábor Čekanice 17:00 10:6  výhra
ÚT 30.9.2014 starší přípravka Chotoviny - FK Meteor Tábor Chotoviny 17:00 10:4  prohra
SO 04.10.2014 starší přípravka Chýnov - FK Meteor Tábor Chýnov 13:00  4:11  výhra
SO 11.10.2014 starší přípravka Borotín - FK Meteor Tábor Borotín 10:00  0:36  výhra
PO 20.10.2014 starší přípravka FK Meteor Tábor - M. Vožice Tábor Čekanice 16:30  9:7  výhra
PO 27.10.2014 starší přípravka FK Meteor Tábor - Soběslav Tábor Čekanice 16:00  9:6  výhra
PÁ 31.10.2014 starší přípravka Dražice - FK Meteor Tábor Dražice 16:00  7:1  prohra
PO 03.11.2014 starší přípravka FK Meteor Tábor - Chotoviny Tábor Čekanice 16:00  5:4 výhra

ODLOŽENO

NA JARO

starší přípravka Sokol SÚ - FK Meteor Tábor Sokol SÚ      odloženo
 SO 10.1.2015 halový turnaj  turnaj OFS  Soběslav      
SO 24.1.2015 halový turnaj turnaj OFS Soběslav      
SO 21.2.2015 halový turnaj turnaj OFS Mladá Vožice      5. místo
SO 14.3.2015 halový turnaj turnaj OFS Mladá Vožice      9. místo
ST 21.4.2015 starší přípravka FK Meteor Tábor - Chýnov Tábor Čekanice   3:14 prohra
PO 4.5.2015 starší přípravka FK Meteor Tábor - Veselí/Bukovsko Tábor Čekanice 17:00 4:5 prohra
PO 11.5.2015 starší přípravka FK Meteor Tábor - TJ Sokol Želeč Tábor Čekanice 17:00 5:1 výhra

 

 MLADŠÍ

 PŘÍPRAVKA  2014 - 2015        

DEN

ROČNÍK NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
SO 23.8.2014 mladší přípravka Turnaj Putimský pohár 2014 Putim    4. místo  
             
PO 08.9.2014 mladší přípravka A FK Meteor Tábor "A"- Tučapy Tábor Čekanice 17:00  14:2 výhra
ČT 11.9.2014 mladší přípravka A Sudoměřice - FK Meteor Tábor "A" Sudoměřice 17:00 2:10 výhra
PO 22.9.2014 mladší přípravka A FK Meteor Tábor "A"- Bechyně Tábor Čekanice 17:00  1:5 prohra
PÁ 26.9.2014 mladší přípravka A Želeč - FK Meteor Tábor "A" Želeč 16:30  9:2 prohra
PO 06.10.2014 mladší přípravka A FK Meteor Tábor "A"- Malšice Tábor Čekanice 17:00  7:2 výhra
NE 12.10.2014 mladší přípravka A Soběslav - FK Meteor Tábor "A" Soběslav 14:00  9:8 prohra
PO 20.10.2014 mladší přípravka A FK Meteor Tábor "A"- Veselí nL Tábor Čekanice 16:30  4:6 prohra
NE 26.10.2014 mladší přípravka A Planá - FK Meteor Tábor "A" Planá 09:00  1:12 výhra
PO 03.11.2014 mladší přípravka A FK Meteor Tábor "A"- Větrovy Tábor Čekanice 16:00  4:4 remíza
 PO 27.4.2015  mladší přípravka A  FK Meteor Tábor - Sudoměřice   Tábor Čekanice    17:0 výhra 
 PO 25.5.2015 mladší přípravka  FK Meteor Tábor - Soběslav  Tábor Čekanice  17:00 4:4  remíza
  mladší přípravka A FK Meteor Tábor - Planá nad Lužnicí     12:2 výhra
  mladší přípravka A FK Meteor Tábor - Veselí nad Lužnicí      5:1  výhra
             
PÁ 05.9.2014 mladší přípravka B Dražice/Řepeč-Opařany - FK Meteor Tábor "B" Dražice 17:00 12:0 prohra
ČT 18.9.2014 mladší přípravka B Chotoviny - FK Meteor Tábor "B" Chotoviny 17:00  13:1 prohra
NE 28.9.2014 mladší přípravka B FK Meteor Tábor "B"- Sokol SÚ Tábor Čekanice 10:00  3:9 prohra
NE 29.9.2014 mladší přípravka B FK Meteor Tábor "B"- Veselí nL Tábor Čekanice 10:00 0:12 prohra
ČT 02.10.2014 mladší přípravka B M. Vožice - FK Meteor Tábor "B" Mladá Vožice 17:00  15:5  prohra
NE 19.10.2014 mladší přípravka B FK Meteor Tábor "B"- Jistebnice Tábor Čekanice 10:00  4:5  prohra
NE 26.10.2014 mladší přípravka B Táborsko - FK Meteor Tábor "B" Tábor 10:00  2:7  výhra
NE 02.11.2014 mladší přípravka B FK Meteor Tábor "B"- Chýnov Tábor Čekanice 10:00  1:3  prohra
             
NE 30.11.2014 Zimní liga - hala SKP ČB 06, Český Krumlov, Dynamo ČB Osek      
SO 20.12.2014 Zimní liga - hala SKP ČB 07, TJ Hradiště, Šumavan Vimperk Osek      
SO 3.1.2015 halový turnaj turnaj OFS Soběslav      
SO 17.1.2015 halový turnaj turnaj OFS Mladá Vožice      1. místo
NE 25.1.2015 Zimní liga - hala 1. FK Příbram, FC Písek, FC MAS Táborsko Osek      
SO 7.2.2015 Zimní liga - hala nadstavbová část Osek      
SO 28.2.2015 Zimní liga - hala nadstavbová část Osek      
NE 1.3.2015 halový turnaj turnaj OFS Soběslav      1. místo
SO 7.3.2015 halový turnaj turnaj OFS Mladá Vožice      1. místo

 

 MINI

 PŘÍPRAVKA  2014 - 2015        

DEN

ROČNÍK NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
SO 21.3.2015  minipřípravka

 Turnaj OFS

 Soběslav      
              
             
         

 

 
             
             
             
             
             

 

Zápasy a turnaje (a informace o nich) budeme postupně doplňovat

PŘEHLED ZÁPASŮ A TURNAJŮ 2016-17

V tabulce naleznete přehled plánovaných i již odehraných zápasů i turnajů sezóny 2016 - 2017.

 DOROSTENCI

2016 - 2017
     

DEN

TÝM NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
NE 4.9.2016 dorostenci  Dačice - METEOR  Dačice 10:00  1 : 3 (1:1) výhra
SO 10.9.2016 dorostenci  METEOR - Chotoviny  Čekanice 13:30  4 : 1 (2:0) výhra
NE 18.9.2016 dorostenci Nová Bystřice - METEOR  N.Bystřice 10:00  1 : 3 (1:1) výhra
SO 24.9.2016 dorostenci METEOR - Kunžak Čekanice 10:00  8 : 0 (1:0)  výhra
NE 2.10.2016 dorostenci Sokol Sez.Ústí - METEOR Sokol SÚ 10:00  2 : 2 (1:1)  prohra PK
SO 8.10.2016 dorostenci METEOR - Soběslav Čekanice 13:30  5 : 0 (4:0) výhra
SO 15.10.2016 dorostenci METEOR - Mladá Vožice Čekanice 13:30    
SO 22.10.2016 dorostenci Chýnov - METEOR Chýnov 10:00    
SO 29.10.2016 dorostenci METEOR - Větrovy Čekanice 13:30    

 

 STARŠÍ

 ŽÁCI  2016 - 2017
     

DEN

TÝM/SOUTĚŽ NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
 SO 22.4.2017  KP  Český Krumlov Čekanice 9:30  5:0 ( 4:0 ) výhra
 NE 30.4.2017 KP SK Čtyři Dvory České Budějovice 13:00 1:5 ( 1:2 )  výhra
 NE 7.5.2017 KP Junior Strakonice Blanická 9:30 6:1 ( 4:1 ) výhra
 NE 14.5.2017 KP Třeboň Blanická 9:30 3:0 ( 0:0 ) výhra
 SO 20.5.2017 KP Loko ČB České Budějovice 10:00 0:2 ( 0:0 ) výhra
 NE 28.5.2017 KP Prachatice Blanická 9:30 3:2 ( 2:2 ) výhra
 SO 3.6. KP Vimperk Vimperk 10:00 0:4 ( 0:2 )  výhra
 NE 11.6.2017 KP Hradiště Blanická 9:30 9:1 ( 5:1 ) výhra
 SO 17.6.2017 KP Soběslav Soběslav 10:00  3:1 ( 3:1 ) prohra
             

 

 MLADŠÍ

 ŽÁCI  2016 - 2017      

DEN

TÝM/SOUTĚŽ NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

 STARŠÍ

 PŘÍPRAVKA  2016 - 2017
     

DEN

TÝM/SOUTĚŽ NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
             
             
             
             
             
             
             
             

 

 MLADŠÍ

 PŘÍPRAVKA  2016 - 2017        

DEN

TÝM NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
             
             
             
             
             
             

 

 MINI

 PŘÍPRAVKA  2016 - 2017        

DEN

TÝM NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
 1.5.2017  2010-2011  Turnaj  Větrovy  10-14    
              
             
         

 

 
             
             
             
             
             

 

Zápasy a turnaje (a informace o nich) budeme postupně doplňovat

 

PŘEHLED ZÁPASŮ A TURNAJŮ 2017-18

V tabulce naleznete přehled plánovaných i již odehraných zápasů i turnajů sezóny 2017 - 2018.

STARŠÍ DOROST

2017 - 2018
     

DEN

SOUTĚŽ NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
SO 19. 8. 2017  KP Junior Strakonice

Strakonice Křemelka

10:00    
SO 26. 8. 2017  KP Sokol Sez. Ústí Tábor Čekanice 9:00    
SO 2. 9. 2017  KP ZVVZ Milevsko Milevsko 10:00    
SO 9. 9. 2017  KP Malše Roudné Tábor Čekanice 9:00    
NE 17. 9. 2017  KP Vodňany+Dříteň Vodňany 10:00    
SO 23. 9. 2017  KP Hradiště Tábor Čekanice 9:00    
ČT 28. 9. 2017  KP Trhové Sviny Tábor Viktoria 9:00    
NE 1. 10. 2017  KP Čtyři Dvory Čtyři Dvory  10:00    
SO 7. 10. 2017  KP Slavia Č.Budějovice Tábor Viktoria 9:00    
NE 15. 10. 2017 KP Loko Č.Budějovice Loko ČB 10:00    
NE 21. 10. 2017 KP Český Krumlov Tábor Viktoria 9:00    
NE 29. 10. 2017 KP SKP Č.Budějovice Tábor Viktoria 10:00    
NE 5. 11. 2017 KP Lomnice nad Lužnicí Lomnice 10:00    

 

 MLADŠÍ

 DOROST  2017 - 2018
     

DEN

SOUTĚŽ NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
 SO 19.8.2017  KP  Junior Strakonice Strakonice 12:15 2:1 pk. prohra
 SO 26.8.2017 KP Sokol Sezimovo Ústí Čekanice
11:15 10:1 výhra
 SO 2.9.2017 KP ZVVZ Milevsko Milevsko 12:15 2:1 prohra
 SO 9.9.2017 KP Malše - Roudné Čekanice  11:15 2:0 výhra
 NE 17.9.2017 KP FK Vodňany Vodňany 12:15 1:6 výhra
 SO 23.9.2017 KP TJ Hradiště Čekanice  11:15 9:0 výhra
 ČT 28.9.2017 KP Spartak Trhové Sviny  Blanická
11:15 2:1 výhra
 NE 1.10.2017 KP SK Čtyři Dvory České Budějovice 12:15  1:0 prohra
 SO 7.10.2017 KP SK Slavia ČB  Blanická  11:15  5:2 výhra
 NE 15.10.2017 KP Loko ČB České Budějovice 12:15 4:0 prohra
 SO 21.10.2017 KP FK Slavoj ČK  Blanická  11:15  6:1 výhra
 NE 29.10.2017 KP SKP ČB  Blanická  12:15  4:3 pk.  výhra
NE 5.11.2017 KP Lomnice nad Lužnicí Lomnice nad Lužnicí 12:15 0:1 výhra
NE 12.11.2017 KP Trhové Sviny Trhové Sviny 13:45 4:2 prohra
   KP Junior Strakonice Blanická      
   KP Sokol SÚ Sezimovo Ústí      
             

 

 STARŠÍ

 ŽÁCI  2017 - 2018      

DEN

SOUTĚŽ NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
 NE 27.8.2017 KP FK Malše - Roudné Roudné 09:30 0:5  výhra
 NE 3.9.2017 KP Loko ČB České Budějovice 10:00 0:6 výhra
 NE 10.9.2017 KP Jiskra Třeboň Blanická 09:30  9:1 výhra
 NE 17.9.2017 KP SK Čtyři Dvory České Budějovice 13:00 1:7 výhra
 NE 24.9.2017 KP Junior Strakonice Blanická 09:30  12:0 výhra
 NE 1.10.2017 KP TJ Blatná Blatná 09:30  1:6 výhra
 NE 8.10.2017 KP Šumavan Vimperk Blanická 09:30 3:1 výhra
 NE 15.10.2017 KP TJ Hradiště Hradiště 10:00  0:2 výhra
 NE 22.10.2017 KP FK Slavoj ČK Blanická 09:30 7:1 výhra
 NE 29.10.2017 KP FK JH 1910 Jindřichův Hradec 10:00  1:6 výhra
SO 4.11.2017 KP ZVVZ Milevsko Milevsko 09:30 0:8 výhra
             
             
             

 

 STARŠÍ

 PŘÍPRAVKA  2016 - 2017
     

DEN

TÝM/SOUTĚŽ NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
             
             
             
             
             
             
             
             

 

 MLADŠÍ

 PŘÍPRAVKA  2016 - 2017        

DEN

TÝM NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
             
             
             
             
             
             

 

 MINI

 PŘÍPRAVKA  2016 - 2017        

DEN

TÝM NÁZEV MÍSTO ČAS VÝSLEDEK  
 1.5.2017  2010-2011  Turnaj  Větrovy  10-14    
              
             
         

 

 
             
             
             
             
             

 

Zápasy a turnaje (a informace o nich) budeme postupně doplňovat